18 Temmuz 2013
Yorum Yap
#1908049

TTNE Bulunduğum Binada Telefon Altyapısı Olmadığına Dair Kağıt Vermiyor!

Elvan Mah. 1836. sok. no:9/6 Etimesgut/Ankara ya taşındım. Evimde ADSL altyapısı olmadığına dair Etimesgut Telekom'dan kağıt istiyorum vermiyorlar. Superonline aboneliğimi sonlandırmam için bunu almam gerekiyor. Superonline ile konuştuğumda bunu alan abonelerimiz var.


Almanız gerekiyor vermeliler diyor. Fakat Etimesgut Telekom bu kağıdı vermiyor. Müşteri temsilcisini 2 dakikada halledebileceği bir iş için 2 gündür zamanımı harcıyorum. Telekom'da kiler Superonline kendisi uğraşsın bize ne biz bu belgeyi vermeyiz diye diretiyorlar. İlgili kağıdın tarafıma verilerek, kullanmadığım internet hattımın kapatılmasını istiyorum.

Oğuzhan 226 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Temmuz 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Oğuzhan19 Temmuz 2013

  aradan bir gün geçti ne arayan var ne soran buradan kopyala yapıştır yaparak standar mesajlarla mı çözeceksiniz bu sorunu

 • Oğuzhan19 Temmuz 2013

  cevabınızı bekliyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Temmuz 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler