10 Mayıs 2013 #1789541

Tivibu Yüksek Faturalandırma Yapıldı!

Sizin aracılığınızla Tivibu ile bağlantı kurduğumu ifade etmek isterim. Son iletişim nedeni ile sıkıntı devam ediyor. Promosyona fatura kestiler iptal ettim 2 ay geçti hala 356 TL faturalandırma yapılmış. Telefonla yaptığım sorguda ise henüz göremediklerini ifade ediyorlar. Oysa başka bir şirketin fatura bedelini görüp uygun bir teklif yapması Tivibu yetersizliğinin en iyi göstergesi.

Ela 43 Okunma

Cevaplar

 • Ela18 Mayıs 2013

  Merhabalar,şikayetim var sayesinde cevap alabildiğim kurum TİVİBU nun web sayfasından hala iletişim bölümü çalışmıyor.Bunu kendilerine 2 ay önce belirtim !?.Aynı zamanda iptalimi yaptığım zaman dilimi mesai saati dışında olmasına rağmen YAYINI KESEN tivibu hala bana fatura kesiyor...İade ettiğim donanımların parasınıda faturalandırınca ne yapacağımı şaşırdım.Bana dönüş yaptıklarını ifade ediyorlar da çözüm olmayınca ne faydası var ? Yayını kesen hızın araştırma ve iletişim,alanında da aynı hızla çalışmasını talep ediyorum... Saygılarımla

 • Ela16 Mayıs 2013

  Merhaba,14Mayıs tarihinde TİVİBU'danDALYA HN. mağdur olan taraf gibi bir tavır ve davranış sergileyip,DSmart'ın bana verdiği fatura bilgisini göremediğini söyleyip ,bütün kimlik bilgilerimi talep etti.Oysa ben 10 seneden fazla TTNET kullanıcısıyım.DSmart 'a yeniüye olmama karşın faturamı görebiliyor,TİVİBU göremiyor!!!! Fatura bilgisişimdi geldi.DSmart'ın verdiği rakam doğru HESAP NO:1834........ :İnternet Kullanım Ücretler Toplamı 47,36 Katma Değerli Servis Ücretler Toplamı 6,00 Tivibu Ev Ücretler Toplamı 295,00 Gecikme Bedeli 0,43 TTNET ÜCRETLER TOPLAMI 348,79 TİVİBU şikayet-öneri sayfası hala çalışmıyor! Telefonla TİVİBU'dan Yücel bey ile konuştum.Dalya hn sonrasında işini iyi yapan biri ile karşılaştığım için sevindim.TİVİBU teknoloji ve iletişim konusunda alt yapısı olmayan bir kurum. :

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön