22 Nisan 2013 #1756539

Tivibu Yayınım Sürekli Donuyor!

Ttnet'in uyguladığı Tivibu Webtv çalışmıyor. İnternetten çeşitli videoları kesintisiz olarak izleyebiliyorken; adı geçen uygulama sürekli donuyor, hatta bazen açılışta bile direkt 'Şu anda yayın verilememektedir' uyarısıyla karşılaşıyorum. Bununla ilgili servis sağlayıcı ile 2 kez görüştüm. Ama 'Adaptörü çekip tekrar takmak, programı PC'den kaldırıp tekrar kurmak' gibi ilkel öneriler dışında hiçbir çözüm üretilemiyor.

Çağdaş 99 Okunma

Cevaplar

  • Çağdaş25 Nisan 2013

    Belirttiklerine göre sorunu giderme adına bazı internet değerlerimizle oyamışlar. Tivibu'dan geçtim. Şimdi de internetimizde sürekli kesinitler yaşanmaya başladı. [Sanırım ben buraya şikayet yazmayayım diye internetimi de kestiler iyi mi :) ]

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön