05 Eylül 2013 #1995518

Tivibu Yayınım Kesiliyor!

TV yayını üç dört dakika aralıklarla bazen daha da sık kesilip üç beş saniye sonra geri geliyor. Altı aya yakın süredir bu arızayı yaşıyoruz. Telefondaki müşteri hizmetlerinden başka kimseyle muhatap olamıyoruz. Tivibu müşteri hizmetlerindeki arızayı düzeltme ekibinin telefondan bizi yönlendirmesi doğrultusunda yirmi otuz kere modemi açıp kapattık. Ayrıca teknik ekip göndereceklerini söylediler. Onlarıda dört beş aydır bekliyoruz. Galiba adresi bulamıyorlar. Arıza ile ilgili geri dönüş yapılacağını da söylediler ama galiba telefon numaramızı da bulamadılar.

Uğraş 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön