10 Mayıs 2014

Tivibu Yayını 10 Gündür Yok!

Tivibu yayını yaklaşık 10 gündür yok ve çağrı merkezindeki müşteri hizmetleri yetkilileri ile en az 7 kez konuyu görüşmeme rağmen henüz kontrol için gelen olmadı. Sürekli güncelleme yapıldığı ve cihazı kontrol etmemiz gerektiği konusunda çağrı merkezinden telefon geliyor her defasında aynı sonuç. Sorunun devam ettiğini ilgililere bildireceğiz. Bu gidişle cihaz kendi kendine düzelmediği sürece Tivibu'da yayın izleyemeyeceğiz sanırım.

Tamer 77 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Tamer18 Mayıs 2014

    18.gün sorunun çözümü için hiçbir somut gelişme yok.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön