21 Ocak 2014 #2247133

Tivibu Yayın ve Recevier Sorunu Yaşıyorum!

Tivibu ile 3 aydır sorun yaşamaktayım. Görüntülerde sürekli mozaiklenme oluyor. Recevier bozuk her kanal geçişinde 15 sn. bekliyoruz. Tekrar izleden hiç bir yayın izlenmiyor. Dün aradım sorunlarımı söyledim. Arıza oluğunu söylediler. İptal etmek istiyorum dedim. Arıza birden gitti iptal etmemem için beni ikna etmeye başladılar ve sorun kalmayacak denildi. Görüyorum ki müşteri kaybetmemek için bir çok yanlışı söyleyebiliyorlar. Paranla rezil oluyorsun.

Ömer 106 Okunma

Cevaplar

 • Ömer27 Ocak 2014

  Sorunlarımın çözümü ile ilgili hiç kimse aramadı ve sorunumla kimse ilgilenmedi. Ben 3 ay hizmet alamadım. Artık sonunda dayamamayıp üyeliğimi iptal ettim. Teşekkürler TTNET.

 • Ömer24 Ocak 2014

  Merhaba, Şikayetimle ilgili mail adresime herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştır. 21 Ocak tarihinden beri soruna bir çözüm bulunamamıştır. Yayınlarda mozaiklenme devam etmekte ve kanal geçişleri çok yavaştır. Tekrar izle özelliğini ise kullanamıyorum. Müşteri hizmetlerini defalarda aradım recevierin değişimini talep ettim. Fakat kimse ilgilenmiyor. Hizmet alamıyorum. Hizmet alamadığım her günün ücretini ödememek için dava açacağım. Üyelimi iptal edeceğim.

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön