11 Nisan 2013 #1737431

Tivibu Yayın Sorunum Giderilmiyor!

Ben yalın ADSL kullanıcısıyım. Daha sonra ise telefonla beni arayan Tivibu yetkililerine cevap vererek Tivibu ev paketini onayladım. Tivibu ev paketim evime getirildi ve kuruldu. Fakat kurulduğundan beri hiç çalışmadı, teknik bir problem varmış. Bana verilen provizyon numarasını altyapı problemi giderilince girip kullanmaya başlayabileceğim söylendi. Sonra ben taşındım Adsl i nakil başvurusu yaptım fakat Tivibu ev paketim beklemede gözüktüğü için naklim gerçekleşmedi. Bunun için 3 kez doğrudan Türk Telekoma ve belki 5-6 kez çağrı merkezinden problemi belirtmeme rağmen ne bir kere arandım nede problem çözüldü. 2 aydır beklemedeyim. Lütfen artık bir çözüm getirilsin. Bedavadan para ödüyorum.

Osman 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 11.04.2013 tarihinmde SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön