23 Nisan 2013 #1758624

Tivibu Yayın Sorunu Yaşıyorum!

Tivibu üyesiyim. 15 gün önce evimi taşıdım. Taşınma esnasında telefon, internet ve Tivibu nakli için gerekli müracaatları yaptım. Telefon naklim ve sonrasında internet naklim yapıldı. Eski evimde kablosuz modem kullanıyorken yeni evimde fiber internet bağlantısı ve uygun modem tahsisi yapıldı. Ancak yaklaşık 1 haftadır Tivibu naklini gerçekleştiremiyorum. Yayın geliyor, 30 saniye sonra kullanıcı kodu soruluyor, verilen kodu girdiğimde ise provizyon hatası veriyor ve yayın açılmıyor. En az 10-15 kez müşteri hizmetlerini aramama ve 3-4 kez Türk Telekoma gitmeme rağmen sorun çözülemedi. Bugün 7 nci gün ve hala bekliyoruz. Soruna hakim ve çözüm getirecek muhatap bulamıyorum. Türk Telekoma yakıştıramadım.

Petek 33 Okunma

Cevaplar

  • Petek26 Temmuz 2013

    şikayet sonrası sorunum ilgili personel tarafından kısa sürede çözüldü.şimdi insanın aklına aynı sorun şikayete gerek olmadan niye çözülmedi sorusu geliyor.ama yinede personelin ilgisinden memnunum.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön