10 Eylül 2013 #2004150

Tivibu Yayın Sorunu Yaşıyorum!

Temmuz 2013 ve Ağustos 2013 tarihlerinde Tivibu'dan hizmet alamadım. Yani televizyon hiçbir kanalı çekmiyordu. 10-15 defa aramama rağmen her seferinde aynı şeyi anlatmaktan bıkmadılar.
Neydi o sorunuz ilgili birimimize aktarılacak. Onlar teknik ekibi bildirecek. Teknik ekip sizi arayacak dediler. 1 defa arayıp sorunu çözdük dediler ama hiçbir şey yapmadılar. 2 ay hizmet alamadım da neden parasını tıkır tıkır alıyorsunuz dedim. 25 Temmuzda talebimi kayda almışlar.
1-9 Eylül arası hizmet alıyordum ki dün gene donmalar başladı. Üsküdar'ın merkezinde oturuyorum ama ne ilgi var ne de alaka var.

Selçuk 86 Okunma

Cevaplar

 • Selçuk17 Eylül 2013

  14/09/2013 sabahı geliyorum diyerek teknik ekip geldi. (Ekip dediğim1 kişi). İnceledi, baktı, baktı ve altyapı tivibuya uygun değil dedi. Temmuzdan önce uygundu da 2,5 aydır neden böyle dedim. Yoğunluk artmış olabilirmiş. 2,5 ayda zor gelen teknik ekip açıklaması böyle. İyi haber fiber altyapı 2 ay içinde hazır olabilirmiş ve o zaman hiç bir sorun yaşamayacakmışım.

 • Selçuk13 Eylül 2013

  3 gündür verdikleri numarayı arıyorum açan yok. Dün eşimi arayıp (hat eşimin üstüne yapıldı) modem yanınızda mı dediler. Çalıştığını ve evde kimse olmadığını söyledi. Kaçta evde olursunuz dediler. 19.00 dedik. Aradılar evde yokuz ama 20.55 de oluruz dedik. Sonra o saatte de aramadılar ama ne hikmetse 21.10 da internet gitti. Haliyle tivibu da gitti. Müşteri hizmetlerini aradım. Binada sorun var dediler. Bugün aramışlar 10 dakikada sizdeyiz demişler. :) Evde olmadığımızı anlatınca. Bizi şu numaradan arayın randevu alın dediler. O numara 3 gün önce verilen numara ve açan yok. Türk Telekom a sesleniyorum. Bunların aksi olmuşsa her şeyi kaydettiğinizi iddia ediyorsunuz ya lütfen itiraz edin!

 • Selçuk11 Eylül 2013

  Az önce eşimi arayıp kapıyı açar mısınız demişsiniz. Evde yokum diyince kimse mi yok demişler. Ne önceden aramak var ne de müsahit misiniz demek var. Müsahit olunca arayın diye de telefon numarası bırakmışlar. Arayacağım ve sonucu buraya yazacağım. Emin olun.

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Selçuk11 Eylül 2013

  Dün akşam milli maçı bile donmalarla izledim. Daha kötüsü ne olabilir?

 • Selçuk10 Eylül 2013

  2 aydır kontrol ediyorsunuz ama çözüm yok. Ve o 2 aylık sürede de doğru düzgün internet hizmeti veremediniz. Devamlı kopmalar ve uzun süre kesintiler oldu. Vermediğiniz hizmetin parasını iade edin diyorum. Hala kontrol ettiğinizden bahsediyorsunuz. İyi ki özelleşmissiniz vesselam :)

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön