10 Mayıs 2013 #1789630

Tivibu Yayın Sorunu Yaşıyorum!

Tivibu ev üyesiyim 5/5/2013'ten beri ekranda önce"cihaz yazılımınız güncelleniyor lütfen fişi çekmeyiniz"sonrasında da, 3. aşamada kırmızıya geçi Hata4 modeminizi açıp kapayınız bağlantı+fişlerinizi kontrol ediniz"neticede TV izleyemiyorum. 4440375'e şikayet bildirdim +çalışıyorum dedim 15. oo'e randevu verilmiş, teknik servis elemanı bir sonraki gün 19. 00'a randevu erteledi ama, onay gelmesi gerekmiş, gelmedi, 5. gün akşamı TV izleyemiyorum, hayatımı mı kazanayım, yada sadece TV yayını ile mi uğraşıp sinirlerimi bozayım, çok pişmanım TiviBu'ya geçtiğim için. Mağduriyetimin hemen giderilmesini istiyorum, TV izleyemediğim günlerin faturasını da asla ödemek istemiyorum, zamanımı aldınız.

Ayla 87 Okunma

Cevaplar

 • Ayla20 Mayıs 2013

  8 gün hizmet alamadığım TiviBu yayını için tam fatura göndermek de neyin nesi? Kesinlikle itiraz ediyorum, şikayetlerim sırasında da bu durumu belirtmeme ve hizmet almadığım günlerin faturamdan düşülmesini talep ettiğim halde yine de tam fatura gelmiş. Haziran faturamdan düşülerek bu haksızlığın düzeltilmesini istiyorum ısrarla. Acil cevap rica ediyorum, haklarımı her kanaldan- internet üzerinden face ve twitterla ve tüketici hakem heyetine kadar - arama kararlılığında olduğumun da ayrıca bilinmesini isterim

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüştür. Yapılan görüşmede probleminin giderildiği bilgisi alınmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ayla10 Mayıs 2013

  evet ama bu sorun bugün başlamadı bugün 10 mayıs, 6 gündür tv izlenmiyor evimde. ben şişli, halaskargazi mh.de oturuyorum Hakkari Çukurcada değil. İstediğim alttarafı-faturasını her ay düzenli ödediğim- tv izleyebilmek. çalışma hayatı, günlük sıkıntılar derken bu ülkenin göbeğinde tv izlemek de mi sorun ve sinirleri yıpratacak?Paramızla, tercihimizle rezil olmak bu işte.Madem altyapınız yeterli değil, ne diye hala tv reklamları ile tercih edilmeyi körüklüyorsunuz,sizin bir denetleyeniniz olmaması mı tüketici hakları konusundaki ilkel ve sorunlu yaklaşımınızın nedeni. Gereken yapılacakmış 1 ay sonra mı tv izleyebilir hale geleceğim. Maduriyetim en geç bu hafta sonu itibarıyla giderilmesini ve -sinir bozukluğum bir yana - tv izleyemediğim günlerin faturamdan düşülmesini talep ediyorum

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön