16 Nisan 2013 #1744599

Tivibu Yayın Problemi Yaşıyorum!

3 Şubatta taşındığım evimde ilk önce internet bağlantı problemi ile uğraştım ve yaklaşık 13 mart gibi interneti kullanmaya başladım. Bu tarihten günümüze kadar Tivibu ile uğraşıyorum. Başlangıçta normal yayın akışını alırken seç izle seçeneğindeki modülleri kullanamama problemi yaşadığıma ilişkin onlarca arıza/şikayet kaydı oluşturuyorken birden tüm yayın akışını da kaybettim. Günlerce yayın akışım geri gelsin diye aramaktayım fakat en küçük mesafe bile katedilmedi.

Tunahan 34 Okunma

Cevaplar

 • Tunahan31 Mayıs 2013

  tivibu çalışanları şikayetlere gereksiz cevap vereceklerine bizim sorunlarımıza çözüm üretsinler.Hala sorunumuz çözülmedi.Benim sorunumu çözmeden yorumuma cevap yazmayınız.

 • Tunahan09 Mayıs 2013

  Sorun hala devam ediyor

 • Tunahan23 Nisan 2013

  hiçbir bilgilendirilme yapılmadı,yapılan bilgilendirme 3 şubattan bu zamana kadar söylenen şeylerin aynısı yani incelemelerimiz devam ediyor şeklindeydi.

 • Tunahan20 Nisan 2013

  Gerek kalmadı , çünkü ben bu isten sıkıldım ve aboneliğimi sonlandirdim. Koskoca TTNet kac aydir bir sorunu çözemedi ve biz bu sorunu goderiyoruz bile diyemedi.Bu kadar surede kablo bile dosenebilirdi :) Hizmet kaliteniz ve müşteri memnuniyeti politikalarınızı kamu oyunun takdirine bırakıyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön