09 Nisan 2013 #1732761

Tivibu Yayın Kalitesi Düşük!

18500*** numaralı internet kullanıcısıyım yaklaşık 7 aydır Tivibu abonesiyim. Abone olduğum zaman dan beri Tivibuda hep bir üst pakete geçtim ve şu an full hd paketi üyesiyim. Şahsen IP TV yayının biraz daha kaliteli olmasını isterim full hd paketi olmasına rağmen ulusal kanalların hd yayın yapanların azlığımı yoksa Tivibu da olmamasından dolayı hd tadına varamadım. Seç izle deki filmlerin son vizyon neden ve eski filmler paralı anlamadım. Abonesini film konusunda mağdur edilmesini anlamıyorum. Tivibu'ya ait 24 saat yayın yapan bir yeşilçam kanalı olmasını temenni ederim. Yayın kalitesinin daha yüksek ve kaliteli olması kanal geçişlerinin hızlı olmasını isterim.

Çetin 109 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön