26 Şubat 2013

Tivibu Yanlış Bilgi Verildi!

Tivibu web ile başlayan aboneliğim Tivibu Ev olarak yaklaşık 2,5 yıl devam etti.Ev aboneliği yapılırken 1yıl sonunda cihazların bende kalacağını söylemişlerdi.Son 3-6 aylık dönemlerde
cihaz sorunları ve Tivibu yu aktif kullanamama,internet hızında düşme vs.nedeniyle iptal
ettirmeye karar verdim.22.02.2013 de iptal ettirdim.Ayrıca şikayetimin olduğunu ,aboneliği
başlatan elemanın beni aldattığını ,bu cihazların 1yıl şartından sonra bende kalacağını söylediğini belirttim.Şimdi benden cihazları istiyorlar ve 10 gün içinde teslim etmezsem aboneliğimin benden izinsiz yeniden başlatılacağını faturama yansıtılacağını söylüyorlar.

Can 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön