20 Ocak 2014 #2243245

Tivibu Web'i İzleyemiyorum!

Uzun zamandır internetten Tivibu'ya girdiğimde login işlemi sırasında bir hata oluştu yazısı geliyor. Zamanla düzelir dedim ama olmadı. Bazen giriş yapabildim, ama bu seferde şifremi falan kimsenin bilmemesine rağmen başka bir yerde oturumunuz açık yazısı geliyor. Bunların üzerine iptal etmek istedim telefonla iptal ediliyormuş ama iptal etmek isteyince de telefonu geciktiriyorlar. Geç bağlantı kuruyorlar, paramız boşa gidiyor.


Belki kendiliğinden çözülür diye bekle bekle nereye kadar. İlk zamanlarda güzeldi ama şu son 1-2 ay TTNET tam bir hayal kırıklığı. Bu sorunun hemen çözülmesini istiyorum. Böyle sorunlarla kimsenin sabrı kalmıyor artık. Bu soruna acilen çözüm bulmalısınız.

Rıdvan 157 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Rıdvan23 Ocak 2014

    Belirttiğim sorun hala devam etmektedir.(Login işlemi sırasında hata oluştu.)

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön