20 Ocak 2014 #2244404

Tivibu Web Üyelik İptali ve Ücretlendirme!

TTNET internet kullanıcısıyım. Onayım olmadan faturama Tivibu web maxi üyeliği dahil edilmiştir. Bunun iptali için TTNET'i aradım ilk önce bana verdikleri cevap siz Tivibu web'i istemediğinizi belirtmediniz, ücretlendirme bu ay faturanıza yansıtılır oldu. İtirazı mı belirttim sonrasında tekrar bana döndüler ve faturamda düzeltme yapabileceklerini bildirdiler.


Asıl problem onayım olmadan faturama ekleme yapmaları ancak iptal için aramanızı bekliyorlar ve bir ay için dahi olsa sizden fazladan ücret almaya çalışıyorlar. Sizin bütün bunları düzelmek için zaman ayırmanız, telefon etmeniz, faturanızı sürekli takip etmeniz gerekiyor. Ne büyük, güvenilir ve kurumsal bir firma.

Gülizar 122 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön