03 Nisan 2014

Tivibu Ücretsiz Yazan Filmi Ücretli Olarak Faturalandırıyor

Şubat ayı içerisinde hiçbir ücret bilgisi olmayan çocuk filmini, bir tuşa basılarak seyrettik. Çocuğumda filmi beğenince aynı filmi hiçbir pin kodu girmeden, ( zaten istediğinizde giremezsiniz) bir tuşa basarak 6 kez izlemiş. 10 veya 20 kez de seyredebilirdi. Çünkü ücretsiz olarak çıkıyordu.

Zaten ücretli olsa aynı filmi 4 TL'den niye 6 kez izleyelim. Müşteri temsilcisi 19786*** numaralı şikayet bildirimi aldı ama sorgulayabileceğiniz bir yer yok, üstelik arayanda yok. Haksız alınan bu 24.50 TL'nin iade edilmesini istiyorum, daha önce iki kez daha böyle yanlışlar yapıldı ama Tivibu her seferinde sistem böyle gösteriyor deyip sorunu çözmüyor. Taahhüt sürem dolunca böyle giderse Tivibu'dan ayrılacağım.

Hakan 157 Okunma

Cevaplar

 • Hakan08 Nisan 2014

  Tivibu yetkilisine pin kodu girmeden filmi seyrettiğimi ve çocuğun bu şekilde aynı filmi 6 kez tek tuşa basarak seyrettiğini anlatmama rağmen, sistem öyle gösteriyor deyip, bizi kaale almadı.Hukuksal hakkınızı kullanın dedi.Daha önce de ücretsiz dediği filmden ücret almış ve itirazımı kabul etmemişti,2 gün altyapı sorunu yüzünden internet alamadım, faturamdan düşün dedim, yine takmadılar,kısacası TTnet ve tivibu müşteri haklılığı konusunda sıfır değil eksi durumda, hep kendileri haklı, ipin ucu onlarda olunca kendi haklılığınızı ispatlayamıyorsunuz. Hala 4 TL değerindeki filmi neden 6 kez satın almamın bir manası yok anlatamadım, 24 TL ye tenezzül ettiğimi mi zannediyorlar, 24 TL için bu kadar yazdığıma değer mi. Sadece haklı olduğum için değer ama hakkımı helal etmiyorum, yetkili insanlar bizleri anlamak istemiyorlar, yazıklar olsun TTNET..

 • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Hakan07 Nisan 2014

  Şikayetimle ilgili henüz tivibu yetkilileri beni aramadı..

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Nisan 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön