19 Ocak 2015

Tivibu Ücretsiz Kampanya Bilgilendirmesi

Kasım ayı sonunda kendim arayarak Tivibu üyeliği başlatmak istediğimi söyledim 22.90'dan. Bana karşılığında 1 ay ücretsiz kullanabileceğimi bunun sonunda istersem tekrar arayarak üyeliğimi başlatabileceğim söylendi ve kurulumu 4 Aralık'ta yapıldı. 5 Ocak 2015 tarihinde arayarak uzatmak istediğimi söylediğimde ise bana 2015 fiyatları geçerli olduğu 29.90 TL'den uzatacaklarını söylediler.


Şikayet kaydı açtırdığımda da 10 gün sonrasında bana bütün metnin okunduğu söyleniyor. Kendilerini Kasım 2014 arayıp ben üye olmak istediğimi söylediğimde bana 1 ay ücretsiz kullanım olduğunu söyleyen sizsiniz fiyattan ekleneceği söylense ücretsiz 1 ayı zaten kabul etmezdim.

Metin 359 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön