07 Mayıs 2013 #1783276

Tivibu Tekrar İzle Fonksiyonunu Kullanılamıyor!

19 nisan da başvuru yaptığım Tivibu ev önceki şikayetimde görüleceği üzere uzun süre kurulmadı. Sonrasında kuruldu fakat bu seferde tekrar izle bölümü çalışmıyor. 1 haftadır da bununla uğraşıyoruz. Çok özel ilgi gösterildiği söylense de halen en ufak bir gelişme yok. Tivibu yönetiminden bu ekibi kesinlikle birbirlerinden ayırmamasını önemle rica ediyorum. Birde şunu çok merak ediyorum. Tivibu ekibi doğru dürüst kullanamadığım Tivibunun dolayısıyla kampanya ürünlerinin aylık ücretini istemeyi düşünüyorlar mı ki isterlerse de hiç şaşırmam.

Funda 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön