30 Ocak 2014 #2265853

Tivibu Teknik Destek Uzun Süredir Çözüm Bulmadı

4 gündür Tivibu'nun bizimle alay etmesinden artık gına geldi. Her telefon bağlantımızda istisnasız olarak cihazı kapatın geri açın gelmediyse arıza kaydı alıyorum demelerinden bıktım. Ayrıca iki gün önce teknik servisten arayıp kaydınız alındı eve servis gelecek gerekirse cihazını değiştireceğiz diye açıklama yapmıştır.


Kimse gelmediği için akşam telefon açtığımda ise sorununuz giderilmiş ekranda öyle görüyorum diyen bayana mı gülüyüm yoksa ağlayım mı. Anladığım kadar Tivibu, bu adam bize taahhüdü vermiş hizmet vermesek de bize mecbur diye düşünerek tarafımıza hizmet vermeyi düşünmüyor sanırsam. Sizden ricam ya şu taahhüdümü iptal edin yada artık alay etmeyi bırakıp bu soruna bir çözüm üretin.

Serhan 96 Okunma

Cevaplar

 • Serhan23 Şubat 2014

  Özellikle bir ay daha geçmesini bekledim. Tivibu söylemiş olduğu gibi teknik ekipten arkadaşları yolladı. Ancak ay devrettiği için sorun kendiliğinden çözüldü. Sorunu belki kendileri söylemek istemeseler de ben keşfettim. Malum olduğu üzere TTNET Adil kota denilen bir limit koymuş :) dolayısı ile bu adil kotayı geçtiğiniz an internet hızınız 20'den 2'ye düşüyor dolayısı ile sistem yavaş internet hızından dolayı randımanlı olarak çalışamıyor ve sıkıntı yaşanıyor. Umarım yakın bir zamanda internet kullanımına el atan hükümet buna da bir el atar da bizim gibi interneti aktif olarak kullanan kişi ve kurumlar bu sıkıntıdan kurtulur. TTNET olarak güzel bir hizmet verdikleri inancındayım. Lakin bu sorunu çözmedikleri sürece TİVİBU Paketi satarken çok dikkatli olmalı ve bu sıkıntıyı satın alacak olan tüm müşterilerine başta iletmeliler. NOT: Şu an bende hipernet bağlantısı bulunmaktadır. Belki bu sorunları fiber hattı olanlar yaşamaya bilirler???? Saygılarımla. Ayrıca www.sikayetvar.com çalışanlarına teşekkürlerimi borç bilirim. Gerçekten çok etik ve ilkeli olarak çalışmakta, bilgilendirme yapmaktadırlar.

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Serhan30 Ocak 2014

  tivibunun belirttiği gibi arkadaşlar tarafıma dönüş yaptılar ancak sorun hala çözülmedi ancak artık bir uğraş gösterdikleri daha belli. Şikayetim var platformuna teşekkür ederim. Umarım sonuçta iyi olur.

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön