03 Ağustos 2015

Tivibu Taahhüt Ettiği Kanallar İzlenmiyor!

Tivibu müşteri temsilcisinin araması ve ikna etmesi neticesinde belgesel kanalları ve şampiyonlar ligini içeriyor diye süper pakete üye olmak istedim. Fiber internetten aldığınız yalın internet ücretinden dolayı internet bağlantımın olmamasından ve olmayacağından dolayı uydu hizmetini sordum ve bu hizmetin varlığından bahsetti ve hiçbir kanal farkından bahsetmedi. Ben de kabul ettim. İki gün sonra randevu için ararlar dedi, yirmi gün kimse aramadı. Ben de bayinizden başvuruda bulundum ve dün kurulum yapıldı. Sonuç ise hayal kırıklığı. Bir sürü kanal yok, birkaç sinema ve birkaç spor kanalı, gerisi standart uydu kanalları. Bu sorunun giderilmesini ya da üyelik iptali istiyorum.

Serkan 259 Okunma

Cevaplar

  • Serkan04 Ağustos 2015

    Müşteri temsilcisi aradı gerekli bilgilendirmeyi yaptı, sözleşmeyi imzalamış olduğum için telefon bilgilendirmesinin önemi yokmuş. TTNET beni hiç şaşırtmadı, söyledikleri taahhütleri gerçekleştirmedi. Aslında belki yasal olarak hakkımı aramalıyım ama sizinle uğraştığıma değmez. Dört günlük kullanım için 120 TL ödeyeceğim ve iptal ettireceğim. Bundan sonra da üste para da verseniz de sizinle herhangi bir işim olmaz.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Ağustos 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön