03 Eylül 2015
#3638052

Tivibu Süper Paket E107-4 Hatası!

Tivibu'ya 16.08'te başvurdum 23.08'de kuruldu. Bana 4440375'i arayarak onaylatmam ve kanalların açılacağı söylendi. Aradım işlem yapıldı. Fakat e107-4 kart ile cihaz eşleşmiyor hatası bir türlü geçmedi. Üye olduğum günden beri 1 dk bile şifreli kanalları izleyemedim. Defalarca çağrı merkezini aramama ve servis sağlayıcılarına ulaşmama rağmen sürekli bir oyalama ve çözüm sunacağız bekleyin lafları. Fakat bir tane servis gelmedi, hala da gelmiyor.
En son aradım ve hizmeti bana sağlayamadınız iptal etmek istiyorum dedim, bu seferde iptal edersek avantajkampanyaya dahil olduğum için ceza ödeyeceksin dediler. Ben izleyemiyorum bunu kim telafi edecek!

Serdar Serdar 3.244 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Serdar17 Eylül 2015

    Çağrı merkezindeki bayanın beni arayıp "aloo aloo sesim geliyormu alo" deyip telefonu suratıma kapaması ve ardından gelen sizi aradık ama ulaşamadık mesajı her şeyi özetliyor. Eğer bir insan telefona cevap veriyor ve sesinizi alamıyorsa tekrar denersiniz. Ama niyet konuşmak olmadığı için kolay yöntem. Bu tip kurnazlıklara gerek yok. Ben üyeliğimi iptal ettim. Umarım bana veremediğiniz hizmet için kestiğiniz faturayı/ek ücretleri/18 TL'lik üyelik iptal cezasını talebim üzerine iade edersiniz. Hizmeti veremeyen siz cezayı kesen siz parayı ödeyen ben. Saçma

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.   Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları