30 Ocak 2014 #2265454

Tivibu Sözleşmeye Aykırı Paket Değişikliği Yaptı

Haziran 2013 tarihinde 12 aylık Tivibu abonesi olduk. 10 gün kadar önce birden bire daha önce seyrettiğimiz kanallar olan National Geo., Nat. Geo Adventure, Nat. Geo. HD. Fox Life, FX, Fox Crime gibi kanalları kapattılar. Bunun üzerine müşteri temsilcisini aradığımızda BTK ( Bilişim Teknolojileri Kurumu)'nın kendilerini uyararak bu kanalların üyeliğinin bir üst pakete alındığını belirttiler. Yıllık yapılan anlaşmalarda böyle bir değişiklik nasıl yapılabilir? İzlediğimiz bu kanallar için bir üst pakete geçmemiz ve daha yüksek ücret ödememiz gerektiğini söylüyorlar. Tivibu hiçbir şekilde yardımcı olmuyor. Kendilerine de belirttiğimiz gibi tüm yasal mercilere başvuru yapacağız.

Ebru 176 Okunma

Cevaplar

 • Ebru02 Şubat 2014

  Müşterisine verdiği sözü yerine getirmeyen bir firma ile ilgili başka bir değerlendirme yapamayacağım için yanıtlarım bu şekilde olmuştur.

 • Ebru02 Şubat 2014

  Evet mail adresime bir bilgilendirme yapmışlar ama yapılan bilgilendirme hiçbir şekilde yardımcı olmak üzere değildir. 19.01.2013'te bizim müşteri hizmetlerini arayarak yaptığımız şikayette verdikleri "yardımcı olamama" ve "paketteki kanal değişikliği"nden bahsetmektedirler. Anlaşma yaptığımız sırada hakkımız olan kanalların şuan bizden alınması ile ilgili yaptıkları açıklama kesinlikle anlamlı değildir. Hiçbir şekilde müşteriye yardımcı olmamaktadırlar, dolayısıyla kimseye tavsiye etmiyoruz ve hakkımızı hukiki açıdan da arayacak ve en kısa zamanda kendilerinin müşterisi olmayı bırakacağız. Çevremizdeki herkesi de bu konuda uyaracağız.

 • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön