10 Mayıs 2013 #1789852

Tivibu Servisinden Memnun Kalmadım!

Fiberoptik ttnet sınırsız üçlü paket abonesiyim. Sabahtan beri internetim ve tivibu çalışmıyor. Saat 10:30 gibi arıza kaydım oluşturuldu. 14:30 gibi ttnet 2 servis personeli gelmiş. Arızayı bulamamışlar, bu binanın kablosu bakır kablo veya bu yeni çıkan adsler devamlı arıza verir demişler ve dükkandan çıkarken akşam 18:00 de geleceğiz bekleyin demişler.


Saat 22:00 kadar dükkanda bekledim gelen olmadı. Niçin? Arızam giderilmedi fatura kesmişler. niçin? 4440375 aradım tekrar kimse yardımcı olamadı tekrar arıza kaydı açtılar. Madem arıza veriyor niçin bu adsl müşteriye veriyorsunuz? Sattığınız hizmetin niçin arkasında durmuyorsunuz


Hata sizin kablonuzda bize niçin fatura kesiyorsunuz?

Yusuf 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Yusuf10 Mayıs 2013

    tivibu halen göstermemekte. Satın aldığım hizmetten ve geri dönüşünüzden memnun kalmadım. Eğer tivibu ya bakamayacaksam aboneliği kapatın lütfen

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön