26 Nisan 2013 #1764957

Tivibu Seç İzle Özelliklerinden Faydalanamıyorum!

Birkaç aydır tivibu web kullanıyorum (daha doğrusu kullanmaya çalışıyorum) yayının sürekli donmasından bıktım ve seç izle & tekrar izle özelliklerini kullanamıyorum seç izle'den bir şey izlemeye çalıştığımda yayın verilememektedir diyor tekrar izleden izlemeye kalktığımda ise görüntü yeşil yeşil oluyor, buzlanıyor.


Yani izlemek istediğim şey dışında her şeyi gösteriyor. İlgili fotoğraf ekte bulunmakta zaten. Müşteri hizmetlerini donma sorunu için aradığımda ise tivibuyu kaldırıp tekrar kurdurdular sanki sorun çözülecekmiş gibi. 21.yy'da halâ daha sorunun böyle çözüleceğini düşünen bir firmadan faydalanmaya çalışıyoruz ama el mahkûm. Not: Tivibu aboneliğim bu kullandığım internet üzerine değil.

Alptuğ 126 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön