11 Kasım 2014
Yorum Yap
#2812845

Tivibu Seç İzle Menüsü Kapandı

TTNET abonelik merkezi çalışanlarından, seç izle menüsünden ücretli video ve içerikler dışında tüm
seviye üyelerin faydalanabileceği yönünde bilgi alıp, geçen ay Tivibu ev maxi paket üyeliğimizi iki yıl taahhüt vererek başlattım. İlk ay tüm sinema kanalları da hediye edildi.


TTNET hakkındaki bütün olumsuz görüşlerim nötr olup olumluya doğru yakınlaşıyorken dün 1 aylık hediye sinema paketin süresinin bitmesi ile seç izle menüsündeki içeriklerin de hiçbirini bir üst pakete (sinema veya full paket) geçmeden izleyemeyeceğim konusunda uyarı ile karşılaştım. TTNET internet sayfasında hala Tivibu ev maxi plus abonelerinin seç izle menüsündeki içerikleri izleyebildikleri yazıyor.

Hakan Hakan 751 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Hakan12 Kasım 2014

    Tivibu nun bana verdiği cevabı aynen aktarıyorum, takdiri sizin. " Kusura bakmayın web sitemizi revize etmemişiz ( temmuz ayından itibaren seç izle menüsünü üst paketlere taşımışlar ), ayrıca size bu bilgiyi veren abonelik merkezi de yanlış bilgi vermiş." Ben bu arkadaşların düzeltemediği web sitesi ve bilgilendiremediği abonelik merkezi yüzünden iki yıl taahüt verdim!

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler