11 Mayıs 2013 #1791752

Tivibu Reklam Tanıtımları!

Tivibu Web player kullanıcısıyım. Sınırsız net kullanmama rağmen Tivibu yüzünden adil kullanıma takılmaktan sıkılmıştım. Ücretini ödememe rağmen aldığım servisin adil kullanım kotamı etkilemesi durumu çözülmeden şimdi de Tivibu girişlerinde 1 dk'lık reklam koymaya başladılar.


Ben internet ortamındaki videolar açarken karşılaştığım reklamlardan aşırı derecede rahatsız olurken ücretli olarak kullandığım Tivibu hizmetinde aynı reklamlarla karşılaşmak beni çok daha fazla rahatsız ediyor. Kendileri ile gerekli görüşmeleri yaptım ama sorunun çözüleceğini düşünmüyorum. Bize sormadan böyle bir uygulamaya başlanmasını kınıyorum.

Mehmet 190 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet25 Mayıs 2013

    Problem çözülmemiştir.Şikayetim şiddetle devam etmektedir.Ücretli olarak kullandığım bir serviste ttnetin reklamları izlemek zorunda olmadığımı ama mecbur bırakıldığımı belirtirim.Sorunu çözemedikleri için ttnet kınıyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön