16 Ocak 2015

Tivibu Paket Değişikliği

15 Aralık 2014 tarihinde 24 ay Tivibu ev maxi paket üyesi oldum. Tivibu nun web sitesinde maxi paket içeriği olarak belirtilen sinetivi kanallarını 1 Ocak 2015 tarihinde Sinetivi kanalları yuvasına dönüyor diye sinema paketine taşıdılar.

2 defa müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede bizler maxi pakete sinema kanalları vermiyoruz diye savunma yaptılar. O zaman neden bu paketlerin içerisinde gösteriyorsunuz dediğimde bana siz yanlış görmüşsünüz diye cevap verdiler. (Bizler geri zekalıyız ya yanlış görmüşüm.) Ben 6 tane sinetivi kanalının peşinde değilim yanlış bilgi verip insanları yanıltıyor. 2 sene çabuk biter.

Eren 196 Okunma

Cevaplar

  • Eren23 Ocak 2015

    hiç bir çözüm getirilmedi. Sözleşme bittiği gün kapatacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön