06 Aralık 2014

Tivibu Onay Vermediğim Halde Abone Yaptı

Kasım ayı içerisinde TTNET müşteri hizmet yetkilisi tarafından arandım. Görüşmemde herhangi bir onay vermemiş olmama rağmen 1 aralık itibari ile Tivibu üyeliğim başlamış. 2 aralık günü müşteri hizmetlerini arayıp konuyu bildirmeme rağmen bu güne kadar herhangi bir işlem yapılmadı. Ayrıca bu yapılan işlem illegal bir işlemdir. İşlemi yapan müşteri temsilcisi hakkında da gerekli işlemin yapılmasını aksi takdirde konuyu Bilgi Teknolojileri Kurumuna taşıyacağımı bilmemizi ve tarafıma bu konuyla ilgili yansıtılacak hiçbir faturayı da kabul etmediğimi bildiririm.

Ayhan 372 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Salih Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön