29 Nisan 2014

Tivibu Nakil İşlemini Yasal Süreleri Geçmesine Rağmen Gerçekleştirmedi

7 nisanda nakil için başvuru yaptım. TTNET ve ev telefonu bağlandı fakat Tivibu bağlanmadı. Önceki aradığımızda 15 günlük yasal süreleri olduğunu yapacak bişeyleri olmadığını söyleyip geçiştirdiler. Şuan yasal sürenin üzerinden 7 gün geçmesine rağmen hala gelen yok giden yok.


Müşteri hizmetlerini aradığımızda yasal sürelerinin dolduğunu üzerinden gün geçtiğini artık ne zaman teşrif edeceklerini sorduğumuzda beklememiz gerektiğini yapacak bişeyleri olmadığını gün veremediklerini söylüyorlar. Fatura kesimimiz başladı aradığımızda bize Tivibu'nun hediye olduğu söyleniliyor. Ben 3'lü pakete hepsinden faydalanmak için kayıt oldum. Kayıt olurken her şeyi çok cazip anlatıyorsunuz ama iş bu boyutlara gelince biz onu hediye verdik istediğimiz gün gelip bağlarız mı diyorsunuz.

Demirkan 133 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Çiğdem Hanım ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön