11 Mayıs 2013 #1792357

Tivibu Nakil İşlemi Yapılmadı!

30 mart günü açtığım nakil işlemini tam 1, 5 aydır gerçekleştiremediler defalarca çağrı merkezinden kayıt açtırdım hepsinde ilgili birime ve ilgili kişiye ilettiklerini söylediler sonuç yine sıfır, iptal edin diyorum nakil olarak gözüktüğü için iptal edemeyiz diyorlar, iptal etsekte taahhüt bozum bedeli alırız diyorlar, kullanmak istediğim ama kendi sorunlarından dolayı kullanamadığım bir hizmet için taahhüt bozum bedeli vermeyeceğim gibi hukuki olarakta hiç bir dayanak ve gerekçeleri yok.

Can 48 Okunma

Cevaplar

 • Can23 Eylül 2013

  Arkadaşlar nakil işlemi uzun süreceği için geçici internet vereceklerini söylediler ve bunun kendi hatalarından kaynaklı oldugu için ücretsiz oldugunu söylediler,yaklaşık 3 hafta önce bana bedava diye verdikleri geçici abone numarasına ait hattın bilmem kaç dönem ödenmediği için haciz kagıdı geldi ve avukatları aradı,hiç vakit kaybetmeden kendi avukatıma gerekli evrakları verdim,aslında normal aboneliğimi zamanında ödediğime o açılan bedava diye söylenen hat ile ilgili hiçbir yerde ne yazılı ne sözlü para vereceğimi tahhüt ettiğime dair bir kagıt olmadıgınıda belirttim,karşı dava açtık dediğim gibi,ne koparsak kardır mantıgından yola çıkan bu şirket için herkesin hakkını aramasını şiddetle tavsiye ediyorum

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Can11 Mayıs 2013

  kendileri şikayete istinaden aradılar ilgili birimlere aktardıklarını söylediler yine sonuç yok,yine aynı hikayeler

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön