19 Temmuz 2014

Tivibu Müşterilere Çözüm Üretilmiyor

Tivibu 16 temmuz itibariyle tivibumdaki kanallar çalışmıyor. Çağrı merkezi en kısa sürede geri döneceklerini randevu alacaklarını söylediler ve hala beni aramadılar 7-8 kere aradım çağrı merkezinde çalışanların hiçbirinin dedikleri birbirleriyle tutmadı. Her defasında arıza talebinizi oluşturdum dediler. Bu nasıl bir kurum çağrı merkezindekilerin birbirlerinden haberleri bile yok.

Merve 2.183 Okunma

Cevaplar

  • Merve25 Temmuz 2014

    Çağrı merkezinin çözüm üretme bilgileri hiç yok. Isleri yokusa sürüp müşteriyi memnun edemiyorlar. Ayrıca her aradigimda sıkıntıları en başından bir başka çalışana anlatmak zorunda kalıyorum. Kimsenin kimseden haberi yok bunlar kayıt altına alınıyor mu o bile şüpheli. Arızaya gelindiginde cihazda değil de internet modeminde sıkıntı olduğu anlaşıldı ve değiştirilmesi gerekiyorken eski tür modem diye (1 yıl önce ttnetin sözleşmeli modemi) yeni modem almamı söylediler ya da değiştirilmesi için tekrar çağrı merkezine başvurup çalışanların her birine en az 15 kere derdimi anlatıp ve 1 haftayı geçtikten sonra çözüm üretilcegini söylediler sonuç olarak modemi bana parayla sattılar. Nasıl bir kurum anlamadım. Arıza olmadan önce sözleşme yenilenmisti bir daha kesinlikle Tivibu istemiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön