15 Ağustos 2014

Tivibu Mağdur Etti

Tivibu ya 22.07.2014 tarihinde abonelik yaptırdım sonra aboneliğim in iptal olduğunu öğrendim benim onayım olmadan sonraki 3 seferde randevu tarihi verildi, isimnizden gücümüzden izin alıp bekledim fakat gelen giden olmadı, üstelik gelmedikleri içinde abonelik onayım iptal olmuş yani ben şimdi tekrar abonelik yaptırmak zorundayım 5. kez.
bu düzensizlik ve saygısızlığın sebebini öğrenmek istiyorum, her türlü alt yapımı türk telekomdan onaylattım. ayrıca bu mağduriyetimin ivedi bir şekilde çözülmesini talep ediyorum.
anladığım kadarı ile TTNET çalışanları bizleri Digitürk , kablotv ve benzerlerine yönlendirmeye çalışıyor. foğraflardan arıza kayıtlarını görebilirsiniz.

Tolga 915 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş

  • Tolga18 Ağustos 2014

    edilen bir kontrol yok, düzeltilmiş bir kouda yok 20 gündürkontrol ediliyor. sonuç yok !

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön