06 Şubat 2014
Yorum Yap
#2278923

Tivibu Kurulumum Yapılmıyor

Türk Telekom gibi bir markanın vermiş olduğu hizmetin bu kadar amatör olacağını hiç düşünmemiştim. 3 kez randevu verildi ve hiçbirine gelinmedi. Ayrıca arama nezaketinde bulunulmadı bile. Her seferinde ben aradım ve aksilik olmuştur diye iyi niyetle tekrardan kayıt açtırdım ama buradan anladığım daha abonesi bile olamamışken böyle bir hizmet alıyorsam ben Digiturk'ü boşuna kapattırmışım.


Yarın ilk işim tekrardan açtırmak. Abone olduktan sonra sistemsel bir sorun yaşadığımda kimse yüzümüze bakmıyor ama arkadan da faturaları kesilip adresinize postalıyor. Muhasebe servisi çok iyi çalışır bu şirketlerin.

İhsan İhsan 76 Okunma

Cevaplar

 • İhsan09 Şubat 2014

  yapılan bilgilendirme sadece saha ekiplerinin çok yoğun olduğu ve yeni bir randevu verilebileceği yönündeydi. zaten 3 kez randevu verilmiş ve gelinmemiş. ne bilgi verilmiş ne de özür dilenmiş. türk telekom sayesinde iptal ettirdiğim aboneliği tekrardan açtırmak durumunda kaldım.

 • İhsan09 Şubat 2014

  kurum tarafından arandım. ama alternatif bir çözüm üretilmek üzere değil halen kendilerini savunur bir üslupla karşılaştım.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler