09 Mayıs 2013 #1787261

Tivibu Kurulumu Yapılmadı!

12 Nisan'da Türk Telekom'un 3'lü avantaj paketine başvurdum. Telefon ve Ttnet hattının kurulumu yaklaşık 15 gün sürdü ki zaten bu süre içinde defalarca yetkili firma ile görüşme yaptım. Tivibu kurulumu için firma ile tekrar bağlantıya geçtim. Tivibu kurulumu için yetkili ekibi yönlendirmeleri için 3-4 defa şikayet bıraktım. Ttnet her defasında yetkili ekibin bağlantıya geçeceğini belirtti ancak hiç bir şekilde dönüş alamadım. Ürünlerini tanıtmak için gün içerisinde defalarca ısrarla arayan bir firmanın abonelik işlemlerini tamamlamakta bu kadar kayıtsız kalmalarına anlam veremiyorum. Yaklaşık 1 ay gibi bir sürede müşteriye hızlı ve sonuç odaklı çözüm getirememek tam bir fiyasko.

Burcu 59 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön