23 Şubat 2013
#1649379

Tivibu Kurulumu Yapılmadı!

Tivibu, tam 8 iş günü oldu 2 kere şikayet bildirimi almanıza rağmen alt tarafı bir decoder getireceksiniz. Bu kadar mı zor bu iş anlamış değilim. 1 haftamızı kafadan yediniz ödeme günü geldiğinde 1 aydan almasını biliyorsunuz. Söz konusu hizmet olunca ortada yoksunuz. İşinizi neden düzgün yapmazsınız bilemiyorum.

Kemal Kemal 45 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler