14 Eylül 2015
Yorum Yap
#3718347

Tivibu Kuruluma Gelen Personel Hakkında!

13.09.2015 tarihinde (pazar günü)kurulum için Tivibu personelini beklerken karşıma; üzerinde eşofmanları olan, aylardır sanki traş olması yasakmış gibi uzun ve karmaşık sakallı, Tivibu personeli olduğunu belirten hiçbir kart olmayan, evde tek başıma bir bayan olsam asla kapıyı açmayacağım iki arkadaşınız geldi. Kuruluma başladılar aşırı derecede lakayıt, konuşmasını bilmeyen, onay için karşı tarafı aradıklarında neredeyse küfür edeceklerini düşündüğüm, temizlikten nasiplerini almamış (gittikleri andan itibaren evi havalandırmak ve yerleri silmek zorunda kaldım) iki personeliniz geldi. Böyle bir firmanın böyle personeli olması beni çok şaşırttı.

Duygu 258 Okunma

Cevaplar

  • Duygu17 Eylül 2015

    Şikayetim için ertesi gün Tivibu dan beni aradılar fakat o an meşkul olup açamadığım için sonrasında mesaj yolladılar sizi aradık açmadınız daha sonrada kimse ilgilenmedi kimse aramadı tekrar.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler