16 Nisan 2013 #1745521

Tivibu Kurulum Yapmıyorlar!

Ttnet Tivibu kurulumu için taşeron firma ile anlaşmış. Abonesi olduğum parayı TTNET'E ödedim halde muhatap bulamıyorum. 15.04.2013 19:30 için randevu aldıkları ve teyit ettikleri halde hiç bir şekilde haber vermeden TİVİBU kurulumu için gelen olmamıştır. TTNET' müşteri hizmetlerine ulaştığımda şikayetinizi aldık ancak hiç bir şey yapamayız şeklinde cevap verildi.


Bütün akşamımız kurulum beklemekle geçti. Daha kurulumu bile beceremeyen başka taşeron firmalaya devreden ve bu devrettikleri firma gecikmeler ve veya sorunlar için bilgi verme gereği bile duymuyor. TTNET'e bu konuda ulaşıldığında ise aracı firma bilgilerinin kendilerinde olmadığı tek yapabildikleri şikayetleri almak diyor.

Osman 90 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Osman16 Nisan 2013

    Kopyala yapıştır cevap ile tatmin olan müşteriniz oldu mu acaba? Randevu verildiği halde gelmeyen ve hiç bir şekilde gelemeyeceğini bildirmeyen kurulum elemanları olan bir firmaya taşeronluk yaptırmak TTNET'e yakışıyor mu? Müşteri ( Bizler ) Nasılsa evde koyun gibi bekliyor diye bilgilendirme zahmetine bile girilmiyor. Nasılsa müşteri yeniden aranıp randevu alınır zihniyeti ile işlerin yürümesi bekleniyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön