20 Kasım 2013

Tivibu Kurulum Yapılmadı!

Tivibu ev paketine yaklaşık 1 ay önce kadar sözüm ona üye olduk. Randevu için aranacağımız söylendi ancak o gün bu gündür hiç kimse aramadı. 5 veya 6 kez TTNET (444 0 375) müşteri hizmetlerini aradım sorunumu bildirdim, yapılan tek şey arıza bildiriminiz kayıt edilmiştir deniliyor. Bu işleri taşeron firmaya vermişler öyle söylenildi bu kadar kötü bir sistem, düzen olamaz aldığımıza alacağımıza pişman olduk.

Hilal 151 Okunma

Cevaplar

  • Hilal19 Ocak 2014

    14.01.2014 tarihnde tivibu tarafından tvme gelen msjda"tüm seçizle film ve dizileri 26 ocak2014 tarihine kadar hediyemizdir"denildiği kırmızıhalı filmlerinin dahil olmadığı belirtilmektedir.Ancak önceden ücretsiz izlenemeyen hiç bir filmin bu msja rağmen izlenemediği,kumandadan seçizleden sonra filmlere girmem ardından örn tivibunun önerdikleri katagoriyi seçmeme rağmen filmler ücretsiz izlenememektedir.bu durumda tivibu tarafıdan kandırılmış olmuyor muyuz,tivibu müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmedede msja rağmen izleyemezsiniz denildiğini belirtmek isterim.kırmızı halı başlıklı seçeneğin içerisine zaten bütün filmler dahil edilmiş,bu hediyeden yararlanmak mümkün değildir.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön