15 Mart 2013

Tivibu Kurulum İçin Süre Verilmiyor!

27 şubat tarihinde internet ve Tivibu başvurusu yaptım. İnternetim bağlanmasına rağmen Tivibu için beklemekteyim. 7 mart tarihi için müşteri hizmetleri ile yaptığım 2-3 görüşme sonrasında randevu alabildim. Ancak kurulum için gelen arkadaş Ip tv için hat açılmadığını bu nedenle kurulum yapılamayacağını söyledi ve uzun bekleyiş bundan sonra başladı.

Ayrıca kurulum randevusu alınırken kurulumun gizli kablolama uygulamasının yapılacağı bilgisi verildi. Gelen görevlinin bu konuda bilgisi olmadığı gibi istediğiniz kadar kablo bırakayım siz halledin gibi bir çözüm getirildi. Şuan müşteri hizmetleri söylediği tek şey en kısa sürede sizi arayacağız. En kısa süreyi bilen yok.

Hakan 68 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön