13 Mayıs 2013 #1793174

Tivibu Kapatma Bedeli!

Telefon hattı babamın üzerine ama interneti ben kullanıyorum. Tivibu hizmetini açarken hiç babamın olması gerektiğini sormadan dakikasında hizmete sunarken, kapattırmaya geldi mi yaşlı adamın ayağınıza kadar gelmesini istediniz. Uzun uğraşlar sonucu dilekçe yazarak kapattırdım. Ancak ikinci taahhüt döneminde ısrarla istemiyorum dememe rağmen hediye olarak açtığınızı belirttiğiniz ve hiç kullanmadığım Tivibu hizmetini ücretsiz dönemi dolduktan sonra yine ücretlendirdiniz. Üstelik "hizmetlerimizden memnun musunuz?" şeklinde telefon açtığınızda babam aracılığı ile "Tivibu'yu kapatın" dememize rağmen telefonu suratımıza kapattınız. Bunlar kayıtlarda mevcuttur. Tivibu'yu kapatın istemiyorum.

Cengizhan 295 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Cengizhan16 Mayıs 2013

    Sikayet sürecinde Tivibu firmasından bana geri dönüş yapılmadı.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön