02 Ekim 2014

Tivibu Kanal Sayısı Değişikliği!

Tivibu smart uygulamasındaki kanal sayısı ilk etapta 30 adet iken birden bire kanal sayısı 5 adete düşürüldü.Bu şikayetimi Tivibu müşteri temsilcisine bildirdiğimde, Tivibu kanal ve içeriği ile istediği değişikliği yapabilir diye bir cevap verildi.. Yani yarın bütün kanallar ve içerik kaldırılsa hiçbir itiraz hakkımız yok. 12 aylık taahhüt vermiş bulunuyorum, ama aynı taahhütü Tivibu vermiyor.Ayrıca go full paket de ki içerik sayısı, cep de ayrı, smart uygulamasında ayrı, ve bilgisayarda ayrı. Full paket sadece bilgisayar için geçerli ve bunla ilgili internet sayfalarındaki tanıtımda doğru düzgün bir bilgi verilmemektedir.. Tivibu dan bu konuya eğilmesini ve müşterilerini ve insanları kandırmamasını rica ediyor ve şikayetimi bildiriyorum...

Erhan 803 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön