19 Şubat 2013 #1638577

Tivibu Kampanyadan Yararlanamadım!

Tivibu müşteri hizmetlerinden cep telefonumdan iki kez aranarak 6 ay bedelsiz deneme üyeliği kampanyalarının olduğu bu süre içerisinde hiç bir ücret almayacakları ve tüm kanalların açık olacağı söylendi. Fakat daha sonra hiçbir bilgilendirme yapılmadan bazı kanallar kapatıldı. Müşteri hizmetlerini aradığımda kanalların kapatılmasının kendi tasarrufları olduğu bu sürenin kimi abonelerde 2 kimisinde 1 ay olduğu söylendi.


Abone yapılırken bana verilen bilgi 6 ay boyunca her kanaların açık olacağı yönündeydi. Resmen müşteri yanıltılıyor. En kısa zamanda geri veriyorum birde kanallar çok sık donuyor kaç kere teknik servisi aradık bir sonuca varamadık.

Onur 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön