12 Eylül 2015

Tivibu Kampanya Sorunu Hakkında!

TTNET' in fiber internetine başvurmak için Telekom'a gittim. Bana o gün için kampanya başladığını (04.09.2015) fiber internetle beraber Tivibu ya başvurabileceğimi söylediler. Bende söz konusu kampanya ile (fiberle çifte şenlik) Avrupa kupası maçlarını izleyebilecek miyim diye sordum. Evet elbette dediler. Halbuki Tivibu nun bu kampanyasında sadece Giriş paketi açıkmış. Normal uyduda bile zaten daha fazla kanal izliyorum. Müşteriye neden yanlış bilgi veriliyor? Telekom gibi büyük bir şirketin bu tür ucuz numaralara ihtiyacı var mı? Ancak tüketici mahkemesi de dahil her türlü yasal yolla hakkımı arayacağım.

Mehmet 357 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet14 Eylül 2015

    Görüşüldü tabi görüşülmesine. Ancak hiçbir sonuç yok, bu kampanyadan başka bir tarfeye geçiş hakkimin olmadığını söylediler. Bende cayma hakkimi kullanip iptal ettirecegim. hiç yakıştıramadım TTNET'e. Çok kirginim...

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön