03 Nisan 2013 #1722050

Tivibu İptal İşlemim Yapılmıyor!

19 Mart 2013 tarihinde Tivibuyu kapatmak için Türk Telekom Müdürlüğüne gittim. Tivibuyu kapatmak istediğimi ve yanında da Ip modem ve Tivibu dekoderini götürdüm. Malatya Türk Telekom Yetkilisi G**** D. bana internetinizin nakli için açtırmış olduğunuz çağrılar olduğu için Tivibu kapatma işlemlerini ve teçhizatı alamayacağını ve bu konu ile ilgilide SD42*** numaralı çağrıyı açtığını bundan sonra ücret ödemeyeceğimi 1 hafta içerisinde cihaz ve ekipmanın geri alınacağı bilgisi verilmiştir. Bugün 02 Nisan 2013 tarihinde gittiğimde halen herhangi bir işlem yapılmadığını ve halen aylık faturası ödemekteyim gereğinin yapılması ve ücret iadesinin tarafıma verilmesini istiyorum.

Gazihan 103 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön