18 Mart 2013 #1690078

Tivibu İptal İşlemim Yapılmıyor!

Yaklaşık 10 yıldır adına kayıtlı internet hattını kullanmaktayım. İşlemleri de onun vasıtasıyla yapmaktayım. Ancak bundan 3 ay önce arayan Ttnet yetkilisi bir kampanyaları olduğunu anlattı. Ben hattın yasal sahibi değilim dememe rağmen bana bunun hiç önemli olmadığını kendi üstüme de alabileceğimi söyledi. Gelip Tivibu aboneliğini başlattılar. Fakat Tivibu yayın kalitesinden memnun kalmadım. Geri iade etmek istedim. Ancak bu kez iptal için aradığımda bana şu şekilde bir yanıt verildi. Siz iptal edemezsiniz çünkü hat size kayıtlı değil.Ama kampanyaya üye yaptığınız kişi benim dedim. Kabul etmediler. Üstelik de sizi biz değil bir bayimiz satmış dediler ve bu nedenle mağdur edildim.

Cantekin 81 Okunma

Cevaplar

 • Cantekin22 Mart 2013

  Ayrıca 444 0 375 numaralı hattınızı aradım ve yaklaşık bir saat müşteri hizmerlerinizdeki çalışanınızla görüştüm. Bana tek söylediği hattı bana satanla ilgili işlem yapılacağıydı. Oysaki konuşmanın devamında da hattı bana satanın da aslına bir bayi olduğu hatta gidip tivibu paketini benim bu bayiden aldığım söylendi. Böyle bir şeyi kesinlikle kabul etmiyor ve bu paketi teslim etmem konusunda ısrar etmeniz halinde her türlü yasal hakkımı kullanacağımı bilmenizi istiyorum. Bu paketi hat sahibi değil ben aldım..Ve yayın kalitenizden menun kalmadığım için de teslim etmek istiyorum. Üstelik de internet hızımı yavaşlatan böyle bir uygulamaya dahil olmak istemiyorum.

 • Cantekin22 Mart 2013

  Ne yazık ki denildiği üzere şikayetimle ilgili herhangi bir bilgilendirme maili almadım. Telefonum dün 18.30 itibariyle bir kez çaldı ve açtığımda da kapanmıştı. Eğer telefon ve maille ulaşılamıyorsam bana buradan da ulaşabilirsiniz. Bayinizin hat sahibi olmadığım halde bana sattığı tivibu paketinin neden tivibu paketinden vazgeçtiğimde benim tarafımdan kapatılamadığıyla ilgili bilgilendirmenizi buradan da yapabilirsiniz.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön