13 Mayıs 2013 #1787148

Tivibu Hizmet Verilmiyor!

Yaklaşık bir yıldır süren görüşmeler ve yazışmalar neticesinde (fiberoptik hattımız olmasına rağmen) "altyapı yetersiz" gerekçesiyle Tivibu hizmeti verilmiyor. Her görüşme ve yazışmalarımız, "Bölge Müdürlüğü ile görüşün" veya "en kısa sürede sorunu çözeceğiz" gibi cevaplarla atlatılıyor. Bir kaç ay sonra tam bir sene olacak bu süreçte hiç bir gelişme yok ve dediğim gibi söz ve yazışmalarla bekletiliyoruz.


Ayrıca, kampanya paketi adı altında üye olduğumuz bu Tivibu hizmeti " Tivibu hizmeti, kampanyanızda sadece bir hediyedir" gerekçesi ile (faturamızı ödediğimiz halde) bu hizmetten mahrum bırakılıyoruz.

Ahmet 29 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ahmet18 Mayıs 2013

    TTNET telefon ile tarafıma ulaşmış olup, verilen bilgi zaten uzun süreden beri söylenenler ile aynıdır. Çözüme ilişkin herhangi bir bilgi veya çözüm süreci belirtilmemiştir.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön