20 Mart 2013 #1696282

Tivibu Hizmet Alamıyorum Ve Muhatap Bulamıyorum!

Digitürk üyesiyken kampanya dahilinde modem alarak tivibu müşterisi oldum. Ancak sık sık yayında donma oluyordu ve defalarca şikayet belirttim. Çağrı merkezinden sorunun modemden kaynaklandığı bildirildi ancak modem şikayetim için verilen numarada bir muhataba ulaşmak mümkün olmadı.


15.03.2013 tarihinde modem tamamen bozuldu ve hem tivibu hem internet kullanamaz hale geldim. Yine defalarca şikayet bildirdiğim halde hiçbir şekilde tarafıma dönüş yapılmadı. Eski modemimi kullanarak internete giriyorum. Ancak halen TV izleyemiyorum.


Sorun bildirdiğim halde çözüm ya da destek alamıyorum. Faturalarımı düzenli ödüyorum ancak hizmetten yararlanamıyorum. Üye olana kadar gayet ilgililerdi. Ancak arıza bildirince kimsenin umurunda olmuyor.

Fatma 85 Okunma

Cevaplar

  • Fatma24 Mart 2013

    Gerekli bilgilendirme ve yönlendirme dedikleri şikayetiniz işleme alınmıştır. Hep aynı cevap ama çözüm yok. 10 gündür ancak şikayetimizi işleme alabiliyorsunuz. Tebrik ederim bu zamanda böylesine niteliksiz hizmet vererek hala müşteri bulabildiğiniz için. Bir de kullanamadığım günlerin ücretini de faturama yansıtmışsınız. Bu ücretin iadesini ve üyeliğimin iptalini istiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Hatice Hanım ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön