29 Ağustos 2013 #1981669

Tivibu Hizmet Alamıyorum!

2163*** telefon kullanıcısıyım. Türk Telekom ilk önce nakil yapamadı yeni adrese alt yapı yok diye 1 ay sonra alt yapı gelip yaptılar bu seferde TTNET interneti nakil yapamıyoruz dediler. Telekom yapılan nakil işlemini göremedi ilkten sonrada tamamlandı dendi şimdi ise Telekom bizzat başvuruya gelin diyor. TTNET ise bizle ilgili değil farklı bir kurum siz gidin halledin diyor. Bu arada faturalarım tıkır tıkır işliyor alamadığım hizmetin faturasını ödüyorum. TTNET taahhüdünüz var Tivibu iptalinizi yapamayız Türk Telekom ise gelip burada işlem yapın diyor. Bu arada apartmanda 7 aydır telefon hattı yokmuş.

Erdal 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön