09 Nisan 2013

Tivibu Hizmet Alamıyorum!

2012 ekim ayında maalesef Tivibu web e üye oldum.Ücreti peşin aldılar. 6 Aydır hizmet alamıyorum. Mail atıyorum arıyorlar ilgili bölüm arayacak diyorlar, arayan yok.Bekliyorum tekrar mail atıyorum aynı işlem devam ediyor. Arada SMS le ilgileniyoruz diye mesaj atıyorlar ,değişen bir şey yok.Aynı tekrar belki 15 kez yinelendi.Bugün arayıp bilgisayarınız donanımı uygun değil,bizden kaynaklanan sorun yok dediler.Neyin uygun olmadığını bilemezlermiş.

Haluk 151 Okunma

Cevaplar

 • Haluk26 Haziran 2013

  son mesajım Sayın sayınlar 6 AY TİVİBU HİZMEYİ VEREMEDİNİZ.ÜCRET İADESİ YAPACAĞIZ DEDİNİZ.FATURADA DEĞİŞİKLİK YOK.YAPTIĞINIZ AYIP ARTIK.2 GÜN İÇİNDE SÖZÜNÜZ GEÇERLİYSE SORUNU ÇÖZÜN.AYIP ARTIK.YOKSA 20 TL. İÇİN MAHKEMELİK OLACAĞIZ. FORMUNUZ BİZE İLETİLMİŞTİR Formunuz başarı ile doldurularak bize iletilmiştir. Talebinizle ilgili sizinle kısa sürede irtibata geçilecektir.

 • Haluk26 Haziran 2013

  tivibu cular daha önceki şikayetime sayenizde yanıt verdiler.Ücret iadesi yapacağız dediler.2 AY GEÇTİ ,GENE TIK YOK. Sayın sayınlar 6 AY TİVİBU HİZMEYİ VEREMEDİNİZ.ÜCRET İADESİ YAPACAĞIZ DEDİNİZ.FATURADA DEĞİŞİKLİK YOK.YAPTIĞINIZ AYIP ARTIK.2 GÜN İÇİNDE SÖZÜNÜZ GEÇERLİYSE SORUNU ÇÖZÜN.AYIP ARTIK.YOKSA 20 TL. İÇİN MAHKEMELİK OLACAĞIZ. FORMUNUZ BİZE İLETİLMİŞTİR Formunuz başarı ile doldurularak bize iletilmiştir. Talebinizle ilgili sizinle kısa sürede irtibata geçilecektir.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 08.04.2013 tarihinde bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Haluk09 Nisan 2013

  Kime: bana 2 AYDIR SÜREKLİ BİLDİRMEME RAĞMEN TİVİBU WEB HİZMETİNİ ÜCRETİ ÖDENMİŞ OLMASINA RAĞMEN ALAMIYORUM.BUGÜN TELEFONLA TEKRAR ARANDIM,GENE AKTARIM YAPILACAĞI SÖYLENİP TELEFON YÜZÜME KAPATILDI.LÜTFEN BİRAZ CİDDİ OLUN. FORMUNUZ BİZE İLETİLMİŞTİR Formunuz başarı ile doldurularak bize iletilmiştir. Talebinizle ilgili TTNET Müşteri Hizmetleri sizinle kısa sürede irtibata geçecektir. Haluk özkut 08 12 2012 Kime: bana Sayın yetkililer 3 aya yaklaştık,ödenmiş tivibu web faturam var.Ben yazıyorum,siz arayıp ilgili bölüme aktarıyorum diyerek telefonu kapatıyorsunuz.Tekrar arıyorum arıza devam mı ediyor,bizde şikayet kapalı gözüküyor diyorsunuz,tekrar kayıt altına aldık diyorsunuz.Arayan olmayınca ben tekrar arıyorum,ilgili servis sizi arayacak,biz aktarma yapamıyoruz diyorsunuz.Şakamı dalgamı geçiyorsunuz.Eğer yayın sorununu çözmek niyetiniz yoksa beni de kendinizi de bu dertten kurtarın,paramı iade edin.Paranın değeri önemli değil ama ciddiyetsizliğiniz insanı rahatsız ediyor FORMUNUZ BİZE İLETİLMİŞTİR Formunuz başarı ile doldurularak bize iletilmiştir. Talebinizle ilgili TTNET Müşteri Hizmetleri sizinle kısa sürede irtibata geçecektir. Haluk özkut 17 11 2012 Kime: bana Arkadaşlar hala yayın vermiyosunuz ama fatura kesmeyi biliyosunuz.Lütfen paramı iade edin vermediğiniz hizmeti ücretlendirmek size yakışmıyor. FORMUNUZ BİZE İLETİLMİŞTİR Formunuz başarı ile doldurularak bize iletilmiştir. Talebinizle ilgili TTNET Müşteri Hizmetleri sizinle kısa sürede irtibata geçecektir. Haluk özkut 18 10 2012 Kime: bana 10 gün kadar önce telefonla arayerak tivibu sattınız.3pc dende kullanım sağlayamadım.Telefonla aradım arıza kaydı aldınız.Dönüş yapılmadı.2-3 önce bu sayfadan yeni bilrimde bulundum.Bugün arandım ,uzun aktarmalardan sonra kayıtlı bir ses dinletip ( şikayetiniz ile ilgili araştırma devam etmektedir.)dedi.( ne demekse )Müşteri temsilcisi ekranına ulaşmama rağmen telefon karşı taraftan kapatıldı.Vermek isemediğiniz hizmet için ödeme yapmak istemiyorum.İptalini rica ediyorum. FORMUNUZ BİZE İLETİLMİŞTİR Formunuz başarı ile doldurularak bize iletilmiştir. Talebinizle ilgili TTNET Müşteri Hizmetleri sizinle kısa sürede irtibata geçecektir. Haluk Özkut 18 10 2012 Kime: bana 2 Kez bu bildirimi aldım.Aramanızı bekliyorum.Lütfen arayıp kapatmayın yada yazılı dönüş yapın. FORMUNUZ BİZE İLETİLMİŞTİR Formunuz başarı ile doldurularak bize iletilmiştir. Talebinizle ilgili TTNET Müşteri Hizmetleri sizinle kısa sürede irtibata geçecektir. Saygılarımla..... İyi Çalışmalar..... Haluk Lütfi ÖZKUT

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön