17 Nisan 2013 #1748177

Tivibu HD Yayınlara Alt Yapı Uygun Değil!

Tivibu yayını kalitesi düşük vede hd. yayınlarına bulunduğum bölge uygun değil. defalarca 4440375 aradım ve bağlı olduğum Bağcılar Telekom Müdürlüğüne müracaat ederek bir yıldır hiçbir çalışma yapılmamıştır. şikayetimi ilettiğim de hep çalışmalar devam ediyor en kısa zamanda arızanız giderilecektir dediler bir yılı geçti hiçbir sonuç yok. hd yayınların açılmasını özellikle arızanın ve gereken ne varsa yapılmasını istiyorum. eğer bu yayın bazı bölgelerde kaldırmıyorsa bağlamasınlar televizyonlarda reklamını yapmasınlar.

Tc 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön